Під час візиту Папи Римського до Британії планувався теракт

За словами джерела, потенційна загроза Папі надходила не з-за кордону. Це перша офіційна поїздка глави Святого Престолу на туманний Альбіон за п'ять століть.

П'ятеро людей заарештовано в Лондоні у зв'язку з можливою спробою заподіяти шкоду Папі Римському Бенедикту XVI, який перебуває у Великобританії з офіційним візитом.

Про мотиви можливого теракту нічого не повідомляється, але, за словами джерела, потенційна загроза надходила не з-за кордону. Подробиці операції не розголошуються.

Програма візиту Папи Римського не змінена і триває за планом. Зараз понтифік знаходиться в передмісті Лондона, де зустрічається зі студентами та школярами.

Папа Римський Бенедикт XVI 16 вересня прибув з чотириденним візитом до Великобританії. Це перша офіційна поїздка глави Святого Престолу на туманний Альбіон за п'ять століть, а також взагалі перший візит понтифіка до Сполученого Королівства.

Понтифік почав свій офіційний візит до Великобританії з Единбурга, де його зустріла королева Єлизавета II. Після церемонії зустрічі та урочистого проїзду вулицями міста Папа Римський попрямував в Глазго, де провів месу на відкритому повітрі.

Очікується, що понтифіка зустрічатимуть десятки тисяч людей - як прихильників віри, так і тих, хто має намір протестувати проти політики Ватикану щодо гомосексуалістів, абортів і контрацептивів.

Тим не менше представники Папи запевняють, що візит Бенедикта XVI ставить своєю метою підкреслити значення віри для всіх членів сучасного суспільства.

Читайте також:

Папа Римський зустрівся з королевою Єлизаветою II

Папа Римський починає історичний візит до Британії

Мечты "православного папы"

Ватикан вводить в обіг монети з зображенням Бенедикта XVI

Поліція випадково підслухала телефонні розмови Папи Римського

ВідеоПід час візиту Папи Римського до Британії планувався теракт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: