Під час візиту Папи Римського до Британії планувався теракт

За словами джерела, потенційна загроза Папі надходила не з-за кордону. Це перша офіційна поїздка глави Святого Престолу на туманний Альбіон за п'ять століть.

П'ятеро людей заарештовано в Лондоні у зв'язку з можливою спробою заподіяти шкоду Папі Римському Бенедикту XVI, який перебуває у Великобританії з офіційним візитом.

Про мотиви можливого теракту нічого не повідомляється, але, за словами джерела, потенційна загроза надходила не з-за кордону. Подробиці операції не розголошуються.

Програма візиту Папи Римського не змінена і триває за планом. Зараз понтифік знаходиться в передмісті Лондона, де зустрічається зі студентами та школярами.

Папа Римський Бенедикт XVI 16 вересня прибув з чотириденним візитом до Великобританії. Це перша офіційна поїздка глави Святого Престолу на туманний Альбіон за п'ять століть, а також взагалі перший візит понтифіка до Сполученого Королівства.

Понтифік почав свій офіційний візит до Великобританії з Единбурга, де його зустріла королева Єлизавета II. Після церемонії зустрічі та урочистого проїзду вулицями міста Папа Римський попрямував в Глазго, де провів месу на відкритому повітрі.

Очікується, що понтифіка зустрічатимуть десятки тисяч людей - як прихильників віри, так і тих, хто має намір протестувати проти політики Ватикану щодо гомосексуалістів, абортів і контрацептивів.

Тим не менше представники Папи запевняють, що візит Бенедикта XVI ставить своєю метою підкреслити значення віри для всіх членів сучасного суспільства.

Читайте також:

Папа Римський зустрівся з королевою Єлизаветою II

Папа Римський починає історичний візит до Британії

Мечты "православного папы"

Ватикан вводить в обіг монети з зображенням Бенедикта XVI

Поліція випадково підслухала телефонні розмови Папи Римського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: