Під час землетрусу на Гаїті загинув російський професор

З моменту землетрусу на Гаїті вже пройшло вже більше п'яти діб, але рятувальні роботи тривають. Шансів знайти під руїнами живих вкрай мало.

Російські рятувальники виявили тіло громадянина РФ Миколи Сухомліна, який загинув під час землетрусу на Гаїті.

65-річний Микола Сухомлін був професором Незалежного університету міста Санто-Домінго і читав курс лекцій в Центральному університеті Гаїті.

Тіло загиблого знайшли під уламками його будинку. Про те, що росіянин там перебуває, повідомила його дружина Флор, громадянка Домініканської Республіки.

Хоча з моменту землетрусу вже пройшло вже більше п'яти діб, рятувальні роботи в Гаїті тривають. Шансів знайти людей живими під уламками будівель залишається дуже мало.

Всього, за даними ООН, з-під завалів врятовано близько 70 людей. Під руїнами перебувають тисячі, якщо не десятки тисяч, людей.

Жертвами землетрусу, за попередніми даними, стали не менше 140 тисяч людей, три мільйона постраждали і позбулися даху над головою.

Гуманітарна допомога, яку багато країн надіслали до Гаїті, тоннами лежить в аеропорту столиці Порт-о-Пренс, але за його межами - в гострому дефіциті. Навіть за водою шикуються кілометрові черги.

Обстановку, що склалася в країні, можна охарактеризувати як гуманітарну катастрофу. Під час роздачі їжі виникають бійки, також надходять повідомлення про випадки мародерства і пограбувань.

На місце катастрофи прибув генеральний секретар ООН Пан Гі Мун. ООН виступила із закликом протягом найближчих 6 місяців зібрати 562 мільйони доларів на надання допомоги постраждалим, на цей заклик вже відгукнулися багато держав, окремі пожертви вносять і знаменитості.

Читайте також:

На Гаїті почалися битви за їжу

Глава місії ООН на Гаїті загинув під час землетрусу

Землетрус на Гаїті - найбільше стихійне лихо, з яким стикалася ООН

Президент Гаїті констатував знищення своєї країни

ВідеоРуйнівний землетрус на Гаїті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: