Під час звільнення з полону американського капітана зникли 30 тис. доларів

Служба кримінальних розслідувань ВМС з’ясовує куди поділися гроші після звільнення капітана американського судна з сомалійського полону.

Військово-морські сили США розслідують зникнення десятків тисяч доларів в ході порятунку американського моряка від піратів Сомалі.

Річард Філліпс, капітан контейнеровоза "Маєрск Алабама", був успішно звільнений з піратського полону в квітні, але гроші, які відібрали в нього пірати, зникли. Розслідуванням займається Служба кримінальних розслідувань ВМС.

Прокуратура в Нью-Йорку висунула Абдулі Валі Мусе, єдиному з піратів, хто вижив після звільнення судна, обвинувачення. З матеріалів слідства витікає, що після захвату капітана з сейфа "Маєрск Алабама" витягували і передані злочинцям приблизно 30 тисяч доларів готівкою.

Разом зі своїм заручником пірати опинилися на рятувальному човні, і в ході спецоперації 12 квітня троє спільників Мусе були застрелені снайперами військово-морського спецназу. Сам Мусе до початку операції звернувся за медичною допомогою і був переправлений на борт американського корабля.

Куди після цього поділися гроші, невідомо: в описі вилучених з човна речей значаться лише мобільні телефони, портативні радіостанції і зброя.

Намагаючись знайти пропажу, слідчі ВМС опитують військових моряків з есмінця "Бейнбрідж", спецназівців які звільнили Філіпса і екіпаж "Маєрск Алабама, що брав участь в операції.

Компанія Maersk Line, якій належить контейнеровоз, і Служба кримінальних розслідувань ВМС офіційно прокоментувати розслідування відмовилися.

Читайте також:

МЗС підтвердило, що пірати катують захоплених українців

200 сомалійців відмовилися від піратства

Сомалійські пірати звільнили судно з українцем на борту

Сомалійські пірати награбували за 5 місяців більше, ніж за минулий рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: