Під Москвою біля резиденції Путіна ведеться масштабне секретне будівництво: фото

Під Москвою біля резиденції Путіна ведеться масштабне секретне будівництво: фото

Фото: МБХ медіа

Вартість будівництва оцінюється в 20-50 млрд рублів. 

Під Москвою поруч із резиденцією російського президента Володимира Путіна в Ново-Огарьово (ред. - державна резиденція вищих урядових осіб РФ) відбувається масштабне секретне будівництво.

Про це йдеться в розслідуванні "МБХ медіа".

За інформацією видання, об'єкти зводять на ділянці землі площею 107 тисяч квадратних метрів, яка розташована на березі Москви-річки, поруч з резиденцією російського президента.

Фото: МБХ медіа

Як стало відомо "МБХ медіа", на кожному під'їзді до будівництва стоять знаки "в'їзд заборонено", а сама територія обгороджена бетонним парканом шестиметрової висоти. На під'їздах до ділянки чергують співробітники поліції, які не пропускають всередину машини і пішоходів, посилаючись на те, що ведеться будівництво режимного об'єкту. Однак, що саме там зводиться достаменно невідомо.

Видання пише, що наразі на території вже закінчилося будівництво гостьового будинку площею близько 400 тисяч квадратних метрів. За словами будівельників, крім цього там зводять льодовий майданчик площею близько 30 тисяч квадратних метрів без урахування підземних поверхів, а також чотириповерховий гостьовий комплекс площею близько 10 тисяч квадратних метрів і лікувально-оздоровчий комплекс площею понад 16 тисяч квадратних метрів. А з протилежного від резиденції Путіна берега Москви-річки будують двосмуговий міст з тротуаром, вартість якого оцінюється приблизно в 200 млн рублів.

Фото: МБХ медіа

Зазначається, що сама земельна ділянка, де відбувається масштабне будівництво, належить Російської Федерації, однак навесні 2020 року вона мала бути передана в користування Федеральній службі охорони. Водночас призначення цієї землі - для сільськогосподарських потреб, а це означає, що будівництво на ній має бути заборонено.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окрім палацу під Геленджиком у російського президента Володимира Путіна знайшли резиденцію і в окупованому Криму. Йдеться про дві вже колишні українські державні дачі в селищі Олива, між Форосом і Алупкою, які після анексії півострова привласнив собі очільник РФ.

Скандальне розслідування "Палац Путіна": що знайшов у Геленджику Олексій Навальний

Скандальне розслідування "Палац Путіна": що знайшов у Геленджику Олексій Навальний

Повʼязані теми:

Наступна публікація