Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під Москвою масштабно палає ТЕЦ, що дає енергію мільйонам росіян. Понад десяток постраждалих

Висота вогню сягала 50 метрів.

11 липня у Московській області РФ в Митищах спалахнула масштабна пожежа на станції високого тиску на ТЕЦ-27 - Північної теплоелектроцентралі, що входить в систему "Мосенерго".

Висота вогню сягала пів сотні метрів. У приборканні пожежі задіяли понад 80 вогнеборців, також туди доправили пожежний поїзд, у готовність привели пожежну авіацію.

Як передає ТАСС, кількість постраждалих, що отримали опіки першого і другого ступеня, складає щонайменше 11 осіб. Припускається, що це співробітники автомайстерні, розташованої на території станції.

Наразі площа пожежі складає 800 квадратних метрів, її поширення зупинили.

Станція припинила вироблення електроенергії. Аби уникнути перебоїв в подаванні електроенергії, з резерву виведені інші об'єкти і збільшено вироблення енергії на інших станціях.

Зазначимо, північна ТЕЦ розташована в селі Челобітьєво Митищинського району, але входить до систему "Мосенерго". Вона подає електрику і тепло понад мільйону росіян на півночі Москви і в Митищах.

Нагадаємо, у російському Сибіру оголосили надзвичайний стан через масштабну лісову пожежу, яка охопила 600 тисяч гектарів. Офіційно причиною лісових пожеж рятувальники називають грози.

Залиште свій коментар

Вибір редакції