Під Москвою поновилися торф'яні пожежі

Під Москвою знову горять торф'яники. Вірніше, вони димлять, оскільки осередки тління знаходяться глибоко. Тепер росіяни страждають одночасно і від дощів, і від диму.

Жителі Москви і Підмосков'я повідомляють про відновлення в деяких районах торф'яних пожеж. Дощі, які почалися, слабо впливають на такі пожежі, оскільки осередки тління містяться глибоко.

ЗМІ посилаються на листування блогерів: На вулиці в "Мєдвєдково дощ і дим одночасно", - пише один із блогерів. Така сама ситуація, за повідомленням москвичів, на Ленінградському шосе, зокрема, в районі Сокола, на Калузькому шосе. У центрі Москви запаху горілого немає.

У Мосекомоніторінгу, де відстежують якість повітря, повідомляють, що вміст шкідливих речовин у повітрі перестав "зашкалювати", екологи повернулися до звичайного графіку роботи, тобто перестали відстежувати ситуацію під час вихідних

Новий дим у Москві може бути викликаний тим, що в ряді регіонів все ще горять торфовища у Московській, Рязанській і Володимирській областях. Пожежі не припинялися з кінця червня - початку липня

Нагадаємо, природні пожежі вирували цього літа в Центральній Росії і Поволжі через аномальну спеку та посухи. У семи регіонах, в тому числі в Московській області, був введений режим надзвичайної ситуації. За офіційними даними, загинули 53 людини. Понад 3,5 тисячі людей залишилися без даху над головою.

Читайте також:

Торф'яні пожежі під Москвою загасять через тиждень

У Москві через спеку та смог встановлено рекорд смертності

Заповідник Хортиця вдалося врятувати від пожежі

Під Москвою поновилися торф'яні пожежі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: