Під Раккою в Сирії загинуло 15 людей від авіаудару: його приписують коаліції під проводом США

Бомбардування спрямовували проти терористів "Ісламської Держави".

По селищу на заході від оплоту "Ісламської Держави" в Сирії, міста Ракка, було здійснено авіаудар, внаслідок якого загинуло щонайменше 15 осіб, в тому числі чотири дитини.

Імовірно, авіаудар в суботу, 8 квітня, здійснила коаліція під проводом США. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву Сирійської обсерваторії з моніторингу дотримання прав людини. 

Речник коаліції під проводом США поки що не надав коментарів.

Авіаудар стався в Ганіді, що за 30 км на захід від Ракки, що на південному березі річки Євфрат.

Нагадаємо, американські есмінці USS Porter і USS Ross вночі 7 квітня випустили 59 ракет по аеродрому сирійських урядових сил Шайрат. В результаті загинуло шість осіб, повідомили в Міноборони Сирії. Операція проводилася у відповідь на хімічну атаку уряду Сирії 4 квітня у містечку Хан-Шейхун, в результаті якої загинули і отримали поранення сотні невинних сирійців, в тому числі жінки і діти.

Глава Сполучених Штатів Дональд Трамп закликав "всі цивілізовані держави" приєднатися до США, щоб покласти край конфлікту в Сирії. Він заявив, що Вашингтон зобов'язаний "стримувати і запобігати поширенню і використанню смертоносного хімічної зброї", яку, за його словами, безсумнівно використовувала сирійська влада.

У свою чергу, держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Росія виявилася неспроможною виконати свої зобов'язання 2013 року для захисту Сирії від хімічної зброї. За його словами, РФ є співучасником, або просто некомпетентною", оскільки не дотримується угоди з утилізації хімічної зброї в країні.

Глава РФ Володимир Путін заявив, що ця атака порушує міжнародне право.

ВідеоПентагон розслідує, чи не брала Росія участь в хімічній атаці у Сирії

Залиште свій коментар