Під завалами Саяно-Шушенської ГЕС знайшли 74-го загиблого

З-під завалів Саяно-Шушенської ГЕС дістають останні тіла. Офіційно зниклою безвісти вважається лише одна жінка, хоча неофіційні джерела кажуть про інше. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Рятувальники в середу виявили тіло 74-го загиблого при аварії на Саяно-Шушенській ГЕС в Хакасії. Про це повідомив заступник керівника слідчого відділу СКП РФ по Сибірському федеральному округу Володимир Ануфрієв.

"Сьогодні знайдено тіло 74-о загиблого. Він вже упізнаний, це Жданов В'ячеслав", - сказав Ануфрієв. Він повідомив, що зараз офіційно вважається зниклою безвісти ще одна жінка.

Нагадаємо, найбільша в РФ Саяно-Шушенська ГЕС була зупинена вранці 17 серпня через аварію, коли в машинний зал хлинула вода, знищивши три гідроагрегати ГЕС і пошкодивши всі останні. Причини аварії поки не встановлені. Узгоджена версія буде готова до 15 вересня.

Як раніше заявив керівник Федеральної служби по екологічному, технологічному і атомному нагляду Микола Кутьїн, огляд станції після відкачування води дозволив остаточно відмовитися від версії гідроудару. Ще раніше фахівці відкинули і версію про теракт.

Всього на ГЕС встановлено 10 гідроагрегатів потужністю 640 МВт кожен. Відновлення станції займе декілька років і за підрахунками фахівців потребуватиме 40 млрд рублів.

8 вересня перші 25 сімей загиблих на СШГЕС отримали від російського уряду грошові компенсації по мільйону рублів. Також по мільйону рублів кожній з 75 сімей енергетиків, що втратили рідних, виплачує компанія "РусГідро".

Читайте також:

На Саяно-Шушенській ГЕС знайшли тіла ще двох загиблих

У Росії відкинули версію теракту на Саяно-Шушенській ГЕС

Путін прирівняв зниклих безвісти на ГЕС в Хакасії до загиблих

Порушено кримінальну справу проти журналіста, який висвітлював аварію на ГЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: