Під завалами Саяно-Шушенської ГЕС знайшли 74-го загиблого

З-під завалів Саяно-Шушенської ГЕС дістають останні тіла. Офіційно зниклою безвісти вважається лише одна жінка, хоча неофіційні джерела кажуть про інше. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Рятувальники в середу виявили тіло 74-го загиблого при аварії на Саяно-Шушенській ГЕС в Хакасії. Про це повідомив заступник керівника слідчого відділу СКП РФ по Сибірському федеральному округу Володимир Ануфрієв.

"Сьогодні знайдено тіло 74-о загиблого. Він вже упізнаний, це Жданов В'ячеслав", - сказав Ануфрієв. Він повідомив, що зараз офіційно вважається зниклою безвісти ще одна жінка.

Нагадаємо, найбільша в РФ Саяно-Шушенська ГЕС була зупинена вранці 17 серпня через аварію, коли в машинний зал хлинула вода, знищивши три гідроагрегати ГЕС і пошкодивши всі останні. Причини аварії поки не встановлені. Узгоджена версія буде готова до 15 вересня.

Як раніше заявив керівник Федеральної служби по екологічному, технологічному і атомному нагляду Микола Кутьїн, огляд станції після відкачування води дозволив остаточно відмовитися від версії гідроудару. Ще раніше фахівці відкинули і версію про теракт.

Всього на ГЕС встановлено 10 гідроагрегатів потужністю 640 МВт кожен. Відновлення станції займе декілька років і за підрахунками фахівців потребуватиме 40 млрд рублів.

8 вересня перші 25 сімей загиблих на СШГЕС отримали від російського уряду грошові компенсації по мільйону рублів. Також по мільйону рублів кожній з 75 сімей енергетиків, що втратили рідних, виплачує компанія "РусГідро".

Читайте також:

На Саяно-Шушенській ГЕС знайшли тіла ще двох загиблих

У Росії відкинули версію теракту на Саяно-Шушенській ГЕС

Путін прирівняв зниклих безвісти на ГЕС в Хакасії до загиблих

Порушено кримінальну справу проти журналіста, який висвітлював аварію на ГЕС

ВідеоЛіквідація аварії на російській ГЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: