Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Підігріта алкоголем гопота". У російському селі на відкритті вуличного ліхтаря спалахнув скандал

Глава району відмовив у підтримці тим населеним пунктам, де є протестні настрої.

У Тверській області Росії глава району урочисто спробував відкрити в селі Холмець вуличний ліхтар.

Церемонію зірвав один із місцевих жителів, який звинуватив чиновника у неправильному встановленні об'єкта освітлення. На думку учасника акції, ліхтар потрібно було встановити на дорогу, а не на приватний будинок. У відповідь глава району обурився і обматюкав присутніх. Таким чином, відкриття було зірвано.

"Крім жителів села Холмець (близько 40 осіб, серед них чимало дітей) до Холмецької школи підтяглася група агресивної молоді. Всі вони були у п'яному вигляді. Жоден із них не живе у Холмці — Пітер, Москва, Нелидове. Правда, деякі мають тут родичів, тісно пов'язаних з опозицією. Підігріта алкоголем гопота стала вигукувати гасла і образи. Їм підспівувала мати одного з гостей, теж добре підігріта. Свою горілку вони відпрацювали", — йдеться в Twitter районного чиновника.

відкриття ліхтаря в РФ

На цьому він не зупинився і у соцмережі написав, що участь села Холмець у районних програмах "буде під великим запитанням". Причина - протестні акції, тому такі населені пункти "не можуть розраховувати на якесь розуміння і підтримку з боку району".

Нагадаємо, рейтинг пропрезидентської партії "Єдина Росія" впав до десятирічного мінімуму на тлі невдоволення росіян пенсійною реформою. Якби вибори відбулися найближчої неділі, голосувати за партію влади були б готові 33% росіян, йдеться в останніх даних опитування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції