Терорист-смертник підірвав міст на заході Іраку

Вантажівка, начинена вибухівкою, вибухнула на мосту Варрар (Warrar) на заході Іраку. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Терорист-смертник на замінованій вантажівці підірвав один з головних мостів на шосе поблизу іракського міста Ер-Рамаді в західній провінції Анбар, який використовувався при виведенні воєнізованих частин американських військ.

Шосе, на якому був підірваний міст, пов'язує Ірак з двома сусідніми державами - Сирією і Йорданією, де знайшли притулок багато мешканців країни в результаті міжконфесійних сутичок.

На думку глави поліції провінції Анбар, вибух був направлений проти самих іракців. "Я не думаю що американці були мішенню цього вибуху", - заявив глава поліції.

Про жертви і постраждалих при вибуху не повідомляється.

Нагадаємо, що військова операція США і їх союзників в Іраку почалася в березні 2003 року. Цього літа США завершили виведення своїх бойових частин з Багдаду і інших іракських міст відповідно до угоди, що передбачає повне виведення американських військ з Іраку до кінця 2011 року. У містах Іраку, у тому числі, в Багдаді, залишилися лише небойові частини американської армії. У їх завдання входить навчання іракських сил безпеки.

Основна частина американського контингенту, що налічує зараз більше 130 тисяч військовослужбовців, зосереджена на декількох базах за межами великих міст.

Читайте також:

Ірак звинуватив США в порушенні угоди безпеки

Після вторгнення США в Іраку загинули 110 тисяч людей

Терорист-смертник підірвав військову базу в Іраку

Виведення військ з Іраку коштуватиме США 156 млрд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: