"Підла і брудна брехня": у Чечні спростували інформацію про магазин еротичної білизни дочки Кадирова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дочці Кадирова 18 років.

У Чечні спростовують інформацію про те, що дочка глави республіки Рамзана Кадирова Айшат відкрила у Грозному бутик нижньої білизни.

Зокрема, у Чечні називають такі повідомлення «брехнею», передає РБК.

«Це підла і брудна брехня! Хочу попередити тих, хто подібними пасквілями намагається кинути тінь на нашого лідера Рамзана Кадирова і його сім'ю. Вам доведеться суворо відповідати за кожне слово!» - заявив міністр з національної політики, зовнішніх зв'язків, преси та інформації Чечні Джамбулат Умаров.

Він зазначив, що Айшат Кадирова - талановита дівчина і вірянка, «яка є яскравим прикладом того, якою має бути дочка, сестра або дружина в суспільстві, де панує повага до віри у Всевишнього і сімейних цінностей».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дочка глави Чеченської Республіки Рамзана Кадирова, Айшат, відкрила магазин еротичного жіночої білизни і інтимних аксесуарів. Оскільки тема сексу в Чечні табуйована, магазин рекламується серед обмеженого кола людей. У кінці листопада в центрі Грозного відбулося урочисте відкриття магазину жіночої білизни та аксесуарів для інтимного життя "Lady A". Повідомлялося, що власницею бутика є 18-річна донька Кадирова. Це випливає з постів гостей в соціальних мережах. Айшат вже управляє будинком ісламської моди Firdaws, який робить закритий одяг для жінок, використовуючи елементи традиційних чеченських костюмів. Також вона тримає кондитерську в однойменному торговельному центрі - поруч з цим закладом і відкрився бутік з білизною. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції