Підліток-неонацист готував у Москві серію терактів

Російські правоохоронці буквально за кілька годин до запланованих терактів знешкодили їх організатора.

У Москві затримано неповнолітнього активіста неонацистського угрупування, який готував серію терактів у російській столиці.

Підозрюваного знешкодили, коли він вже прямував до місця скоєння злочину. За даними міліції, оперативники провели затримання за декілька годин до того, як саморобні вибухові пристрої великої потужності мали спрацювати у кількох людних місцях. Зокрема, в одному з парків та біля пам'ятника воїнам Великої Вітчизняної війни.

Ім'я затриманого, а також назва угрупування, членом якого він є, не повідомляється. Відомо, що хлопець самостійно виготовив декілька вибухових пристроїв, придбавши необхідні компоненти в 20-х числах серпня. При затриманні у нього було вилучено близько двох кілограмів амоналу - промислової вибухової речовини - і підривники з перекису ацетону.

Крім того, при обшуку у затриманого знайшли матеріали про вже скоєні вибухи і підпали. Було встановлено, що хлопець причетний як мінімум до чотирьох вибухів: на продовольчому ринку на півночі Москви, в торговому комплексі на північному заході, а також вибухів легкового автомобіля і торговельного намету. В результаті тих вибухів, як розповіли джерела в правоохоронних органах, "постраждало багато людей".

Також у заарештованого вилучили літературу і листівки екстремістського змісту.

Затриманий пояснив міліції, що вибухами "він намагався залякати населення міста і дестабілізувати обстановку".

Нагадаємо, на початку червня російська міліція затримала 16-річного неонациста, який також готував у Москві великий теракт. Прихильник Адольфа Гітлера в домашніх умовах виготовив восьмикілограмовий вибуховий пристрій та планував його підірвати 5 травня в людному місці.

Читайте також:

Чотири банди московських "фашистів" тероризували приїжджих

Лімонов пообіцяв перенести столицю Росії в Сибір

На Львівщині оживили дивізію СС "Галичина"

На Бронзовому солдаті намалювали свастику та написали "Хайль Гітлер!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: