Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підозрювані у замаху на Скрипалів розповіли, чому поїхали в Солсбері і що хотіли побачити

Боширов та Петров переконують, що в Солсбері приїхали подивитися на архітектуру.

Олександр Петров і Руслан Боширов, яких підозрюють у вбивстві Скрипаля, повідомили, що двічі відвідували Солсбері через погану погоду, яка перешкодила їм нібито подивитися на собор, та пробули там не довше, ніж годину.

Про це вони повідомили в інтерв'ю пропагандистському телеканалу Russia Today.

Боширов пригадав, що вони приїхали на вокзал подивитися розклад, куди можна поїхати та що побачити у Солсбері.

"Ми приїхали в Солсбері 3 числа. Намагалися погуляти містом, але, оскільки місто було завалене снігом, нас вистачило рівно на півгодини", - додав він.

При цьому Боширов обурився тим, що ЗМІ не показали того факту, що нібито в той день в Солсбері був сніговий колапс, через який місто фактично було паралізовано.

"Сніговий колапс. Там неможливо було нікуди пройти. Ми намокли все по коліно", - зазначив він.

За словами Петрова, він з другом "промокли, повернулися на вокзал і на найближчій електричці поїхали назад".

"Хвилин 40 ми провели на вокзалі в кафе. Пили гарячу каву, тому що намокли. Ми максимум провели годину і то тому, що електрички ходили з великим розривом, напевно, саме через транспортного колапсу. Ми повернулися в Лондон і продовжили нашу подорож", - розповів Петров.

Таким чином, Боширов і Петров запевняють, що провели в Солсбері в перший день не більше години.

"4 числа ми повернулися, тому що в Лондоні все розтануло. Була тепла погода. Світило сонце. Цілеспрямовано хотіли відвідати собор. Вирішили завершити цю справу 4 числа", - сказав Петров.

Нагадаємо, правоохоронні органи Великої Британії оприлюднили фото та імена осіб, підозрюваних в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки Юлії. Ними виявилися росіяни Олександр Петров та Руслан Боширов. За даними одного з російських видань, вони  неодноразово були в Європі і мають закордонні паспорти однієї серії зі схожими номерами. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції