Суд виправдав обвинувачуваних у вбивстві Політковської

Присяжні виправдали та звільнили з-під варти обвинувачуваних у вбивстві російської журналістки Політковської.

Колегія присяжних виправдала обвинувачених в організації вбивства журналістки "Нової газети" Анни Політковської, оскільки слідству не вдалося довести причетність до злочину братів Джабраїла та Ібрагима Махмудових, а також Сергія Хаджікурбанова.

Присяжні визнали доведеним факт вбивства журналістки, і це був єдиний з 20 поставлених ним питань, на який вони відповіли ствердно. На інші 19 питань, що стосувалися вини обвинувачених, присяжні одноголосно дали негативну відповідь, передає агентство "Інтерфакс".

Обвинувачення стверджувало, що колишній співробітник МВС Хаджікурбанов організував злочинну групу для стеження за Політковською, до якого увійшли брати Махмудови. Один з них Джабраїл Махмудов нібито привіз на місце злочину свого брата Рустама, який і здійснив вбивство.

В рамках даної справи колишні співробітники правоохоронних органів Павло Рягузов і Сергій Хаджікурбанов звинувачувалися в здирництві у бізнесмена 10 тис. дол. і перевищенні повноважень. Хаджікурбанов, а також брати Джабраїл та Ібрагим Махмудові звинувачувалися у вбивстві Політковської.

Крім того, Хаджікурбанов також звинувачувався в незаконному обороті зброї, яку він, на думку слідства, передав виконавцеві вбивства журналістки.

Генпрокуратура РФ заявила, що має намір опротестувати виправдувальний вердикт у справі про вбивство журналістки Анни Політковської. Як повідомили представники обвинувачення, скарга буде подана після виголошення вироку. Вони вважають, що в ході судових засідань практично щодня допускалися різні порушення закону.

Московський окружний військовий суд звільнив з-під варти підсудних у справі про вбивство журналістки Політковської.

Журналістка була вбита в під'їзді свого будинку в центрі Москви в жовтні 2006 року. Мотиви і замовника злочину слідству встановити не вдалося. Рустам Махмудов знаходиться в міжнародному розшуку, його справа виділена в окреме провадження.

Всі обвинувачені неодноразово заявляли про свою невинність.

Читайте також:

Замовлення на вбивство Політковської одержав дядько обвинувачених

Фігурант справи Політковської відмовився від свідчень

Обвинувачення загубило відеозапис з можливим вбивцею Політковської

ВідеоПідозрюваних у вбивстві Політковської виправдали

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: