Підозрюваного в організації держперевороту в Чорногорії знайшли на фото з Лавровим – Associated Press

Підозрюваного в організації держперевороту в Чорногорії знайшли на фото з Лавровим – Associated Press

Фото: Reuters

Підозрюваний Рістіч заявив, що потрапив на фотографію "випадково".

У ЗМІ з'явилася фотографія, зроблена в понеділок в Белграді, на якій виявилися глава МЗС Росії Сергій Лавров і нібито член ультраправого угруповання Неманья Рістіч, який перебуваэ у розшуку у Чорногорії за підозрою в спробі державного перевороту. Три дівчини, що оточують Лаврова на знімку, – члени сербської правої націоналістичної організації "Заветники".

Ристича на фотографії ідентифікували чиновники. Повідомляється, що фотографія була зроблена під час церемонії в пам'ять про радянських воїнів, загиблих при визволенні Белграда в 1944 році. Лавров нібито зробив групову фотографію з членами "ультраправої проросійської групи", до якої належить і Рістіч, пише Associated Press.

Сам Рістіч вже заявив, що потрапив на фотографію "випадково".

Фото: Скріншот

Своэю чергою, прокуратура Чорногорії на початку листопада оголосила, що запобігла замаху на прем'єр-міністра Міло Джукановіча. Повідомлялося, що його готували "російські націоналісти". Повідомлялося, що вони планували "взяти штурмом" парламент країни після виборів 16 жовтня. За даними The Guardian, "змовники" хотіли проникнути в парламент під виглядом поліцейських.

Наголошується, що в жовтні 2016 року з Сербії депортували кількох росіян, які нібито готували теракт у Чорногорії. Після цього в Белград прибув глава Радбезу РФ Микола Патрушев, який, нібито, приніс свої вибачення за "не санкціонований" Кремлем спробу перевороту в Чорногорії, до якої причетні російські громадяни. У МЗС Росії спростували інформацію про вибачення і визнали це провокацією.

Повʼязані теми:

Наступна публікація