Вночі вони також кидали пляшки в будинки.

У Гамбурзі після завершення саміту глав держав і урядів Великої двадцятки продовжувалися заворушення антиглобалістів. У ніч на неділю, 9 липня, в кварталі Шанцен знову дійшло до сутичок екстремістів з поліцією, повідомляє DW.

Правоохоронці спробували за допомогою водометів, перцевого спрею і сльозогінного газу розігнати "сидячу" блокаду кварталу протестувальниками, яких було близько 600. Демонстранти почали у відповідь кидали в поліцейських пляшки, каміння та піротехнічні засоби.

Поліція міста повідомила про численні затримання учасників заворушень, а також про поранених серед правоохоронців. Крім того, в сусідніх районах міста було підпалено чимало автомобілів, йдеться в повідомленні поліції Гамбурга.

Агресивно налаштовані протестувальники, пересуваючись містом, споруджували барикади та підпалювали сміттєві баки. Деякі з них кидали пляшки в будинки, мешканці яких гучно обурювалися через їхні дії. Ближче до ранку ситуація поступово стабілізувалася.

ВідеоПід час саміту G20 Гамбург заполонили безлади та акції протесту

Як відомо, тисячі людей приїхали в Гамбург, щоб виступити проти саміту "Великої двадцятки". Серед протестувальників є антиглобалісти, представники лівих партій та активісти еко-руху. Вони влаштовують сутички з правоохоронцями по всьому місту.

Залиште свій коментар