Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підтримали Кардашян і Ріанна. У США помилували звинувачену у вбивстві та проституції жінку

Підтримали Кардашян і Ріанна. У США помилували звинувачену у вбивстві та проституції жінку

В 16-річному віці вона пограбувала та вбила клієнта.

Губернатор американського штату Теннессі Білл Геслем помилував засуджену Сінтою Браун, якій присудили довічне  ув'язнення за проституцію,  пограбування і вбивство клієнта.

Звільнять жінку після 15 років у в’язниці. На волю вона зможе вийти у серпні 2019 року. Протягом наступних 10 років Браун доведеться дотримуватися умов дострокового звільнення.

"Сінтоя Браун, за її власним визнанням, зробила жахливий злочин в 16 років. Проте, вирок про довічне ув'язнення неповнолітньої  був занадто суворим, особливо в світлі кроків, зроблених пані Браун, щоб налагодити своє життя", - наголошується у заяві Геслема, опублікованому на його сайті.

Справа Браун набула розголосу через те, що про суворість вироку щодо неї написала світська левиця Кім Кардашян. На підтримку засудженої також виступили співачка Ріанна та репер Снуп Дог.

Сінтоя Браун вбила та пограбувала свого клієнта у 16-річному віці в 2004 році. За два роки їй присудили довічний строк. За законом, просити про дострокове звільнення Браун могла тільки через 51 рік.

Раніше зірка реаліті-шоу Кім Кардашян посприяла звільненню довічно ув’язненої наркодилерки. Вона дала спільне інтерв'ю з 64-річною засудженою. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції