Підвищувати зарплату заборонено

Президент Зімбабве Роберт Мугабе підписав указ, що забороняє підприємствам країни збільшувати зарплати співробітникам.

Долари Зімбабве
news.yahoo.com
Причиною резонансного рішення стала гіперінфляція.
Президент Зімбабве Роберт Мугабе в п'ятницю підписав указ, що забороняє підприємствам країни збільшувати зарплати співробітникам, аби дати раду зі стрімким зростанням інфляції, повідомляє агенція Reuters з посиланням на місцеві ЗМІ. За повідомленням Reuters, співробітникам підприємств, що порушили президентський указ, загрожує штраф або взяття під варту на півроку.

Нове розпорядження президента Мугабе стосується не тільки державних і приватних підприємств, але й приватних шкіл, зауважує агенція.

Діти Зімбабве
news.yahoo.com
Люди масово тікають з Зімбабве через катастрофічне падіння економіки.
Раніше Мугабе підписав спеціальний закон про президентські повноваження, згідно з яким тільки уряд має право збільшувати зарплати й ціни в країні.

Економіка Зімбабве зараз характеризується найшвидшими темпами падіння в світі. За даними на червень 2007 року, рівень безробіття в країні складає 80%, а інфляція досягла рівня в 7000%. Декілька мільйонів жителів країни вже стали біженцями.

Кілька років тому Зімбабве було виключено зі Співдружності Націй за порушення прав людини, а цього року Единбурзький університет ухвалив негласно підтримане офіційним Лондоном рішення позбавити президента Мугабе почесного докторського ступеня.

Плакат на підтримку президента Зімбабве
news.yahoo.com

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: