Підйом "Булгарії" зірвався, ніс теплохода опустився на дно і занурився в мул

Підйом "Булгарії" поки що зупинено. Прийнято рішення завести ще один "рушник", щоб розподілити вагове навантаження на крани.

Підйом затонулого теплохода "Булгарія" зірвався, носова частина теплохода пішла в ґрунт. Про це повідомив заступник міністра транспорту Росії, керівник оперативного штабу з підйому теплохода Віктор Олерскій.

За його словами, під "Булгарію" заводять ще один "рушник", щоб розподілити вагове навантаження на крани. Він додав, що підняти носову частину судна не вдавалося, оскільки ніс пішов у мул.

"Зараз прийнято рішення заводити другий строп, у зв'язку зі зміщенням предметів в ніс, змінився і центр ваги. Третій кран заведе його ближче до центру судна, щоб перерозподілити вагові навантаження", - сказав Олерскій.

За його словами, після цього буде заведено ще один "рушник", але це не металева пластина, які заводилися раніше, а м'які канати шириною 4 сантиметри.

Керівник штабу також повідомив, що водолази зараз не працюють, оскільки судно знаходиться під навантаженням.

Відповідаючи на питання, чи можуть ще виникнути складності Олерскій повідомив, що "рушники" в будь-якому випадку не вискочать, але може статися обривання стропа при навантаженні.

Раніше повідомлялося, що щогла, антена і капітанська рубка теплохода з’явилися на поверхні Куйбишевського водосховища. Вранці вдалося відірвати корму судна від дна на шість метрів. Після цього була відірвана від дна носова частина "Булгарії".

Пізніше фахівці почали піднімати і опускати носову частину, щоб прилипла глина не ускладнила підйом. Планувалося, що ця процедура займе кілька годин, але щогла з'явилася набагато раніше.

Читайте також:

Водолази про "Булгарію": фільм жахів не порівняється з тим, що ми бачили

Теплохід "Булгарія" почали піднімати з дна

Загибель "Булгарії" передрікали давно: на форумах робили ставки, коли потоне теплохід

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: