Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пілоти лайнера, який загадково зник з радарів рівно рік тому, не були п'яні - доповідь

Уламки літака досі не знайдено, пошуки тривають.

Члени екіпажу зниклого рівно рік тому "Боїнга-777" авіакомпанії Malaysia Airlines не були в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння, йдеться в опублікованій у неділю, 8 березня, проміжному доповіді експертів департаменту цивільної авіації Малайзії.

"У капітана, першого помічника і членів екіпажу не було виявлено ознак соціальної ізоляції, змін у звичках або інтересах, недбалості, вживання алкоголю чи вживання наркотиків", - наголошується в документі.

"Капітан добре справлявся зі стресом на роботі і вдома. Він не виявляв апатію, нервозність або дратівливість", - наголошується в документі.

Фахівці вважають, що політ лайнера, який зник 8 березня 2014 року, проходив нормально, а пілоти добре відпочили перед рейсом.

Експерти також стверджують, що під час останнього радіолокаційного контакту з літаком не було зафіксовано розрядів блискавки і сильної хмарності поруч з ним.

Між тим, у доповіді йдеться про те, що термін дії батареї підводного гідроакустичного маяка літака закінчився в грудні 2012 року, тобто більш ніж за рік до його зникнення.

Підводний гідроакустичний маяк - це генератор ультразвукових сигналів. Він встановлюється на повітряні судна цивільної авіації як засіб виявлення під водою бортового реєструючого пристрою літака в разі його затоплення.

Нагадаємо, що рейс MH370 авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував політ з Куала-Лумпура в Пекін, 8 березня 2014 року зник з екранів радарів над Південно-Китайським морем, у повітряному просторі В'єтнаму. На його борту було 239 осіб. Уламки літака досі не знайдено, пошуки тривають.

Залиште свій коментар

Вибір редакції