Пілоти Lufthansa припинили страйк до 8 березня

Страйк чотирьох тисяч пілотів авіакомпанії Lufthansa призупинено: сторони домовилися відновити переговори.

Майже через добу після початку масштабного страйку пілотів Lufthansa була досягнута домовленість про його припинення.

Німецька авіакомпанія і профспілкове об'єднання Cockpit вирішили відновити переговори про нову тарифну угоду. За укладеною між сторонами угодою, пілоти зобов'язалися не вдаватися до нових страйків до 8 березня.

Нагадаємо, спочатку пілоти авіакомпанії Lufthansa мали намір страйкувати протягом 4 діб. В цьому випадку страйк став би найбільшим за всю історію авіаперевезень у Німеччині.

З вівторка, 23 лютого, авіакомпанія знову почне працювати в звичайному режимі, проте буде потрібно декілька днів, щоб повернутися до дотримання розкладу.

Протягом єдиного поки що дня страйку, в якому взяли участь чотири тисячі пілотів, було скасовано близько 900 рейсів, в тому числі і в Україну. Але хаосу в аеропортах не було. Багато пасажирів скористалися наданою компанією можливістю перенести політ або пересісти усередині Німеччини за ті ж гроші на потяг.

Профспілка німецьких пілотів домагається збільшення зарплат і рівних умов праці. Зокрема, льотчики вимагають не переводити робочі місця в дочірні компанії в інших країнах, з нижчою зарплатою, і оплачувати роботу в таких компаніях за німецькими тарифними угодами.

Читайте також:

Lufthansa скасувала авіарейси в Україну

У Німеччині розпочався страйк пілотів авіакомпанії Lufthansa

Німеччиною прокотилася хвиля попереджувальних страйків

Авіакомпанії світу втратили через кризу 6 млрд доларів

ВідеоLufthansa скасувала авіарейси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: