Пілоти Lufthansa проведуть наймасштабніший страйк десятиліття

Пілоти німецької авіакомпанії Lufthansa проведуть масштабний страйк, який буде тривати до того часу, доки їм не підвищать зарплату.

Пілоти німецької авіакомпанії Lufthansa проголосували за початок загального страйку.

Співробітники авіакомпанії вимагають підвищення зарплати.

Очікується, що страйк стане найбільшою з 2001 року, коли співробітники Lufthansa повністю паралізували роботу компанії на декілька місяців.

У страйку візьмуть участь близько 4500 пілотів. До них входять не тільки співробітники самої Lufthansa, але і логістичного підрозділу Lufthansa Cargo, а також бюджетного перевізника Germanwings.

Раніше компанія попереджала, що страйк може призвести до масової втрати Lufthansa клієнтури. Крім того, буде завдано значного удару по планах перевізника заощадити близько мільярда євро в 2010-2011 році.

Нагадаємо, останній страйк працівників Lufthansa відбувся в січні 2009 року. У результаті були скасовані 40 рейсів з Берліна і Франкфурта. Страйкуючі вимагали підвищення заробітної плати на 15 відсотків, в той час як керівництво компанії пропонувало підвищення виплат на 10 відсотків. У березні 2009 року керівництву вдалося запобігти ще одному великому страйку, в останній момент домовившись з пілотами.

Читайте також:

Поломка комп'ютера призвела до затримки більше 2 тисяч рейсів Lufthansa

Lufthansa: стайк завершено, зарплату підвищено (відео)

У Греції почався страйк авіадиспетчерів, всі рейси скасовано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: