Пілотів Іл-76 випустили з тайської в'язниці

Члени екіпажу скандального Іл-76, затриманого в Бангкоку з вантажем нелегальної зброї, повертаються додому.

П'ятеро членів екіпажу літака Іл-76, затриманого в Таїланді 12 грудня з вантажем нелегальної зброї, у четвер залишили будівлю центральної в'язниці Бангкока Клонг Премо.

Найближчим часом льотчиків передадуть кримінально-імміграційній поліції, яка займеться їх відправкою до країн проживання. Як відомо, серед затриманих - четверо громадян Казахстану і один білорус. Вони можуть виїхати за межі Таїланду вже увечері в п'ятницю, 12 лютого.

Вранці стало відомо, що тайська влада не зацікавлена в суді над членами екіпажа Іл-76, на борту якого місцеві спецслужби виявили велику партію зброї. Таке рішення оглядачі пояснили зокрема бажанням зберегти хороші відносини з урядами Білорусі і Казахстану. Пілоти - Олександр Зрибнев, Віктор Абдуллаєв, Віктор Шумков і Ільяс Ісаков з Казахстану і Михайло Пєтухов з Білорусі - будуть депортовані на батьківщину для судових розглядів.

Вантажний Іл-76 був затриманий в аеропорту Бангкока 12 грудня минулого року. На борту літака було виявлено 35 тонн зброї - гранатомети, деталі портативних зенітно-ракетних комплексів і вибухівка були заховані в ящики з маркуванням громадянського вантажу.

Кінцевий пункт призначення літака, який слідував з Північної Кореї, досі достеменно невідомий. Але у випадку, якби літак не було затримано у Таїланді, СБУ готова була заарештувати його в Києві, де він також мав приземлитися для дозаправки.

Читайте також:

Таїланд депортує екіпаж скандального Іл-76

З екіпажу заарештованого в Таїланді Іл-76 знято звинувачення

Таїланд знищить весь вантаж зброї затриманого Іл-76

СБУ готувалася затримати скандальний Іл-76 зі зброєю в Україні

ВідеоПілотів Іл-76 випустили з тайської в'язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: