Пірати напали на ізраїльське судно в Індійському океані

В Індійському морі пірати спробували захопити ізраїльський суховантаж, проте судну вдалося втікти.

Ізраїльське торговельне судно піддалося атаці піратів в Індійському океані. Пірати протягом двох годин намагалися пришвартуватися до борту суховантажу компанії ЦІМ, проте завдяки вмілим діям екіпажу судна вдалося не допустити абордажу і втікти від погоні. На борту судна знаходиться вантаж електроніки, будматеріалів і текстилю.

Це не перша спроба піратів захопити ізраїльське судно. У березні цього року на шляху до Момбаси було атаковане піратами вантажне судно Africa Star, що належить компанії ЦІМ. Пірати намагалися підібратися до судна на швидкісному катері, обстрілюючи Africa Star зі стрілецької зброї. Ізраїльські охоронці відкрили вогонь у відповідь, зумівши відігнати нападників.

У квітні 2009 року Africa Star вже піддавалася атаці піратів. Судно було обстріляно, проте у результаті пірати відмовилися від спроби захоплення після того, як у небі з'явився військовий літак.

Влітку 2009 в Ізраїлі відкрилися перші в світі курси з підготовки фахівців з боротьби з морським піратством. У ході курсу охоронців навчають тактиці та стратегії захисту морських суден, використовуваної ізраїльськими військово-морськими силами, способів збору інформації про наміри піратів до виходу судна в море, способам відбиття атаки на судно та її запобігання.

Ізраїльські охоронці і охоронці користуються великим попитом в усьому світі. Останнім часом все більше ізраїльтян, що мають досвід реальних бойових дій, надходять на службу на морські судна в якості охоронців.

Так, в кінці квітня 2009 року ізраїльські охоронці відбили атаку піратів на італійський круїзний лайнер Melody, на борту якого знаходилися 991 пасажир і 536 членів екіпажу.

Читайте також:

Сомалійські пірати захопили судно з українською командою

В Інтернеті спливло відео розстрілу піратів російськими моряками

США були готові потопити "Фаїну" з українськими моряками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: