Пірати перестрілялися через рекордний викуп за танкер з українцями

Сомалійські пірати не змогли поділити викуп в розмірі 5,5 - 7 млн доларів, сплачений за грецький танкер. В заручниках серед членів екіпажу - двоє українців.

Сомалійські пірати не змогли поділити найбільшій в історії викуп, який вони отримали за звільнення грецького нафтоналивного танкера Maran Centaurus.

Перестрілка між морськими розбійниками, які знаходяться на борту судна, і піратами, які кружляють навколо танкера на швидкісних катерах, триває вже майже 12 годин.

За словами очевидців, "ніхто не може сказати, як проходитиме звільнення судна далі".

Викуп в розмірі від 5,5 мільйонів доларів до 7 мільйонів доларів був скинутий на палубу танкера напередодні.

Корабель з 28 членами екіпажа був захоплений в листопаді 2009 року поблизу Сейшельських островів. На борту судна 16 філіппінців, дев'ять греків, двоє українців і один румун.

Напад на супертанкер Maran Centaurus став другим за всю історію захоплень нападом на судно такого класу. Першим супертанкером був Sirius Star, за звільнення якого заплатили 3 мільйони доларів США.

Нагадаємо, коли сомалійські пірати 10 грудня ділили викуп за судно Ariana з українським екіпажем, вони застрелили на березі випадкового перехожого. Конфлікт між піратами спалахнув одразу після того, як їм були передані гроші - близько 2,8 мільйона доларів. Спочатку злочинці протягом декількох днів сварилися, а потім суперечка перейшла в перестрілку.

Читайте також:

Сомалійські пірати отримали найбільший в історії викуп

Пірати застрелили перехожого під час розподілу викупу за "Аріану"

Сомалійські пірати відкрили біржу

Сомалійські пірати витрачають мільйонні викупи на повій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: