Сомалійські пірати поранили російського капітана Thai Union 3

Під час захоплення Thai Union 3 піратами поранено капітана. Саме пірати і відвезли пораненого на берег для госпіталізації.

Пірати, що захопили рибальське судно Thai Union і відігнали його в порт Сомалі Харадхере, відвезли росіянина, котрий очолює екіпаж, на берег, де його госпіталізували.

Про це в п'ятницю, 6 листопада, повідомили західні ЗМІ.

За словами самих загарбників, капітана поранено під час захоплення судна. Раніше старпом капітана, також росіянин, повідомляв, що ніхто з членів екіпажу не постраждав.

Водночас, за даними ЗМІ, судновласник Thai Union 3 вирішив обмежити контакти з пресою з метою недопущення витоку інформації про хід переговорів з піратами. Таке рішення було прийнято, незважаючи на заперечення з російської сторони.

Пірати також відвезли на берег трьох членів іспанського рибальського судна Alacrana, яке вони відправили у той же порт. Зажадавши у Іспанії звільнити двох своїх товаришів, сомалійці пригрозили в помсту віддати іспанських рибалок членам сімей заарештованих піратів.

Тунцелов Thai Union 3, що йшов під прапором Таїланду, захоплено піратами Сомалі в Індійському океані 29 жовтня. Екіпаж судна складається з 27 осіб, у тому числі 23 росіян, які проживають у Калінінградській області.

За фактом захоплення Thai Union 3 СКП РФ порушив кримінальну справу за статтею 126 КК РФ (викрадення людини).

Нагадаємо, в Індійському океані в 285 милях від узбережжя Танзанії сомалійські пірати захопили балкер "Delvina" з українсько-філіппінським екіпажем на борту. Захоплення сталося в четвер, 5 листопада.

Читайте також:

Ще сім українців потрапили в полон до сомалійських піратів

Пірати звільнили судно з українцями на борту

В полон до сомалійських піратів потрапила 24-річна морячка

Україна виділить фрегат на боротьбу з сомалійськими піратами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: