Пірати Сомалі обстріляли вертоліт США

Пірати Сомалі обстріляли американський вертоліт з великокаліберного кулемета біля узбережжя Сомалі. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Під час звичайної патрульно-розвідувальної місії вертоліт США обстріляли пірати Сомалі з великокаліберного кулемета, повідомило командування військово-морських сил (ВМС) США в регіоні.

В мить, коли вертоліт пролітав над захопленим піратами тайваньським судном Win Far, по ньому несподівано був відкритий вогонь з великокаліберної стрілецької зброї. Проте влучністю стрілки Сомалі не відрізнилися, і вертоліт пролетів повз не отримавши яких-небудь пошкоджень, передає Associated Press.

Пірати Сомалі утримують судно Win Far з квітня 2009 року.

Нагадаємо, що у Сомалі відсутня централізована влада, і країна фактично поділена на декілька областей, якими правлять кримінальні клани. На цьому фоні останніми роками в країні почало розвиватись піратство як єдиний високодоходний бізнес, і кількість нападів на судна почала обчислюватися не десятками, а вже сотнями.

У останні два роки піратство Сомалі стало серйозною міжнародною проблемою, про яку заговорили лідери найкрупніших держав. Проте поки впоратися з нею не вдається.

Читайте також:

Сомалі створить "коридор безпеки" для боротьби з піратами

У Сомалі знайдено тіло пірата з 153 тис. доларів в кишені

Сомалійські пірати награбували за 5 місяців більше, ніж за минулий рік

Сомалійські пірати міняють тактику: вони вбиватимуть заручників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: