Пірати влаштували стрілянину на судні з українцями: двоє загиблих

Під час нападу піратів на контейнеровоз Beluga Nomination в Аденській затоці, де у складі екіпажу є двоє українців, загинув росіянин та філіпінець.

У результаті нападу сомалійських піратів на судно Beluga Nomination загинув російський та філіпінський моряки. Напад було скоєно 24 січня, але про загибель моряків повідомляється тільки сьогодні.

За даними, на судно напали троє піратів. Озброєні злочинці захопили місток, а потім розкрили приміщення, де сховалася команда. Припускають, що на борту зав'язалася перестрілка, в якій крім росіянина, загинув громадянин Філіппін.

Також повідомляється, що двом морякам вдалося втекти на надувному човні. За останніми даними, 8 членів екіпажу залишаються в полоні. Жодних вимог пірати поки не висували.

За даними "Морського бюлетеня", екіпаж багатоцільового суховантажу Beluga Nomination складається з 12 осіб: по 2 громадянина Росії і України, 7 філіппінців і громадянин Польщі (капітан).

Суховантажне судно Beluga Nomination було захоплене 24 січня піратами приблизно за 390 морських миль на північ від Сейшельських островів.

Судно ходить під прапором Антігуа і Барбуда, оператором є німецька компанія Beluga Fleet Management GMBH. HDMS Esbern Snare входить до складу місії кораблів НАТО в операції по боротьбі з піратством "Океанський щит".

Читайте також:

Із захопленого сомалійськими піратами судна втекли моряки, найімовірніше українці

Захоплене піратами судно з українцями везуть до Сомалі

Пірати захопили судно з українцями біля Сейшельських островів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: