Пірати звільнили двох росіян, викрадених біля берегів Камеруну із судна North Spirit

Двоє російських моряків, викрадених в Камеруні при нападі на судно "Норт спірит" (North Spirit), звільнені в результаті переговорів.

Двох росіян - членів екіпажу судна North Spirit, яких у середині травня було викрадено поблизу берегів Камеруну й перевезено до Нігерії, звільнено.

Про це повідомив представник прес-центру Російського професійного союзу моряків з посиланням на судновласника.

Пірати 16 травня напали в районі камерунського порту Дуала на судно North Spirit (прапор Сент-Вінсент і Гренадини, менеджер - грецька компанія Balthellas Chartering S.A.) з російсько-українським екіпажем. Було викрадено двох членів екіпажу - капітана, жителя Владивостока Бориса Терсинцева й старшого механіка, жителя Архангельська Ігоря Шуміка. Пізніше капітан вийшов на зв'язок із судновласником і повідомив, що їх відвезли до Нігерії.

Судновласник звернувся до професійних парламентерів. Потім до розв'язання проблеми було підключено служби безпеки трьох країн - Нігерії, Камеруну й Росії.

Пізніше стало відомо, що ще один викрадений майже в той самий час у районі порту Дуала моряк - капітан литовського рефрижератора Argo (судновласник Limarko) - також перебуває в Нігерії разом з викраденими членами екіпажу North Spirit. На даний час РПСМ не відомо, чи його звільнено.

"Їх звільнили, це інформація від судновласників. Їх зараз переправлено до Лагосу (Нігерія) і вони там пробудуть два-три дні", - сказала співрозмовниця агентства.
Вона відзначила, що звільнені моряки живі й здорові, проте попросили надати їм медичну допомогу.

Представник прес-центру відзначила, що звільнення моряків відбулося під час переговорів, ймовірно, за них було заплачено викуп, проте розмір його поки що не відомий.

Читайте також:

Лідер піратів на прізвисько "Три леви" вимагає 1,5 млн за російських моряків

Російський капітан, викрадений в Камеруні, вийшов на зв'язок з судновласником

Росія запідозрила нігерійських повстанців у захопленні своїх моряків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: