Піратська партія Чехії запустила сайт PirateLeaks

У Чехії створено аналог сайту WikiLeaks - портал PirateLeaks, що публікуватиме викривальну інформацію на чеських чиновників.

Чеська піратська партія запустила в Інтернеті місцевий проект - портал PirateLeaks, аналогічний WikiLeaks, де має намір публікувати секретні матеріали з міністерств і різних державних органів, повідомляють чеські ЗМІ.

Координатором сайту PirateLeaks став 21-річний Якуб Міхалек - шеф-редактор "Піратської газети" і водночас керівник партійної комісії з міжнародних справ.

Піратська партія Чехії заявила, що PirateLeaks буде практично копією свого "великого брата" - WikiLeaks.

"Наша головна мета - це поліпшення ситуації в суспільстві. Тому що рівень брехливості, лицемірства й корупції перевищив усі мислимі межі. Найдієвішим засобом є повна відкритість і прозорість у сфері державного управління. Тому що йдеться про наші гроші. Політики і чиновники працюють на нас, і ми маємо право знати, як вони поводяться з нашими грошима", - сказав в інтерв'ю Чеському радіо заступник голови Чеської піратської партії Іво Вашичек.

Інформацію для публікації на сайті автори проекту збираються одержувати від громадськості, журналістів, а також від самих чиновників.

Читайте також:

ЦРУ створило спецгрупу протидії WikiLeaks

Ассанж звинуватив США в тиранії та назвав наступну ціль Wikileaks

Wikileaks: США забороняли Ющенку зустрічатися з Лукашенком

Ассанж розповів, що у в'язниці сидів з гомосексуалістами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: