Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пірнання в крижану воду і стрибки з мосту: європейці здивували святкуванням Нового року

Незвичні форми для нових вражень знайшли в кількох країнах.

Сотні людей у Німеччині, Італії та Нідерландах відзначили Новий рік справжнім заґартуванням організму. Вони з бенгальськими вогниками та в кумедних шапочках полізли у крижану воду, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У Берліні не злякалися мінусової температури й на відчайдушний вчинок наважилися здебільшого люди вже поважного віку й з прекрасним почуттям гумору. У веселих капелюшках вони не просто пірнули у крижану воду, але ще й проголосили у ній тости та позапалювали бенгальських вогників.

ВідеоСотні європейців зустріли Новий рік, пірнаючи у крижану воду

У крижану воду – із бенгальськими вогниками, у кумедних шапочках та й з мосту. Відзначили Новий рік справжнім загартуванням організму сотні людей у Німеччині, Італії та Нідерландах. 

Сотні європейців зустріли Новий рік, пірнаючи у крижану воду

Молодим голландцям мужності вистачило трохи менше – у водах Північного моря вони заледве змогли протриматися хвилину, хоча термометр показував на кілька градусів вищу температуру, аніж у Німеччині, а саме +7.

Свою витривалість та безстрашність продемонстрували італійці – у Римі вже традиційно Новий рік зустріли, стрибаючи у води Тибру із мосту заввишки 18 метрів. Найстаршому цьогорічному екстремалові було 66 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції