Після акцій протесту 12 червня Кремль замовив дослідити ставлення громадян РФ про Навального

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За останній рік впізнаваність опозиціонера Навального зросла на 10%. 

Після акцій протесту 12 червня соціологічні служби за завданням Кремля почали масштабне вивчення ставлення росіян до діяльності Олексія Навального.

Про це російській службі BBC розповіли соціологи і учасники опитувань. Зокрема, за останній рік впізнаваність опозиціонера Навального зросла на 10%. Більше половини (56%) росіян знають, хто такий політик Олексій Навальний, а третина чули про фільм "Він вам не Дімон".

Зазначається, що опитування відбувалися 17-18 червня в 53 регіонах Росії серед 1,5 тис. респондентів, статистична похибка не перевищує 3,6%.

Як показало опитування Фонду "Громадська думка" (ФГД), кожен п'ятий росіянин знає про Навального, ще 35% щось чули про нього. Таким чином, політик так чи інакше відомий 56% громадян. Не знають про нього 43%.

Найбільше Навальний відомий серед людей, які старші 60-річного віку: 63% сказали, що знають або щось чули про нього. Серед молоді віком від 18 до 30 років інформовані про існування політика 41% опитаних. Найвища впізнаваність у Навального в Москві.

Відео Учасникам антикорупційної акції у Росії загрожує до десяти років за ґратами

Також зазначається, що 7% опитаних ставляться до політика позитивно, 23% - негативно, а 18% він байдужий. Ще 8% не визначилися зі своїм ставленням до Навального.

Соціологи також опитували громадян і про акції протесту, які відбулися в багатьох містах Росії. 24% відповіли, що дізналися про них по телебаченню, 11% дізналися про мітинги з соціальних мереж, 9% прочитали про протести на новинних сайтах.

Джерела BBC також розповіли, що під час опитувань у громадян цікавилися, після яких подій у них могла пропасти довіра до Навального. Глава Фонду громадської думки Олександр Ослон не став заперечувати, що фонд проводить такі дослідження.

Раніше повідомлялося, що у Центральному виборчкомі РФ заявили про те, що російський опозиціонер Олексій Навальний не має права обиратися на виборах через наявну судимість

Зауважимо, що Олексій Навальний оголосив про наміри взяти участь у виборах президента РФ 2018 року. Раніше повідомлялося, що штаби його президентської кампанії виселяють з офісів. 

Відео Російське МВС перевірило звинувачення на адресу прем'єра Медведєва і ознак злочину не знайшло

Залиште свій коментар

Вибір редакції