Після авіатрощі в Ефіопії в Росії тимчасово заборонили польоти Boeing 737 Max

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заборона діє до особливої вказівки.

Росавіація тимчасово закрила небо країни для лайнерів Boeing 737 Max.

Про це 14 березня повідомив глава відомства Олександр Нерадько, передає Интерфакс.

"Росавіація через засоби авіаційного зв'язку розіслала повідомлення NOTAM для всіх, хто літає, про те, що в повітряному просторі РФ польоти літаків цієї модифікації до особливої вказівки заборонені", - сказав він.

За словами глави Росавіації, вже кілька днів літаки цього типу не здійснюють польоти над територією РФ.

Як пояснив Нерадько, рішення про зняття заборони буде ґрунтуватися на аналізі "тих директив і повідомлень, які надходитимуть від Федеральної авіаційної адміністрації США, Національного бюро з безпеки на транспорті і самої компанії Boeing".

ВідеоВ Україні тимчасово заборонили експлуатацію Boeing 737 MAX

Як в межах, так і над територією країни. Рішення прийняли напередодні, а вже вночі компанія Boeing попросила призупинити польоти усіх таких моделей у світі.

В Україні тимчасово заборонили експлуатацію Boeing 737 MAX

Нагадаємо, 10 березня в Ефіопії всього за шість хвилин після зльоту розбився пасажирський Boeing компанії Ethiopian Airlines, на борту якого перебувало 157 людей. Жодна із осіб на борту не вижила. Літак був однією із останніх розробок Boeing - Boeing 737 Max.

Це вже не перший епізод авіакатастрофи із новими Boeing. Вранці 29 жовтня 2018 року в Індонезії сталася авіакатастрофа із 189 людьми на борту. Літак впав у море через кілька хвилин після того, як злетів із Джакарти. Жоден із тих, хто перебував на борту, не вижив. Після катастрофи в Ефіопії країни світу почали призупиняти експлуатацію Boeing 737 MAX, а сама компанія пообіцяла оновити програмне забезпечення своїх літаків.

Які країни відмовилися від використання Boeing 737 інфографіка оновлена 5
tsn.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції