Після березневої катастрофи в Японії кількість розлучень в країні зросла втричі

У Японії церемонія розірвання шлюбу коштує 690 дол. і являє собою ритуал, коли подружжя розбивають свої обручки молотком.

У Японії втричі зросла кількість процесів розлучень після березневої катастрофи, коли після руйнівного землетрусу на країну обрушилося цунамі.

"Трагедія 11 березня змусила багато пар переглянути свої пріоритети. Деякі виявили, що робота мала вищий пріоритет для них, ніж сім'я, і це допомагало людям набути впевненості, щоб прийняти рішення про розлучення", - сказав Хірокі Тераи, який вже два роки проводить церемонії розлучення.

Церемонія розірвання шлюбу коштує 690 дол. і являє собою ритуал, коли подружжя розбивають свої обручки молотком. Церемонія також включає в себе фуршет і сукню для розлучень, зроблену з особливим акцентом на спині.

"Я проектував цю сукню так, бо спина жінки виглядає найбільш красивою, коли вона повертається і йде", - сказав дизайнер сукні Акьюе Перейти.

Деякі розведені японці відзначили, що участь у таких церемоніях і розбивання кілець допомогло їм по-дружньому розійтися з другою половинкою.

Нагадаємо, останнім часом кількість суїцидів у Японії зросла на 20% порівняно з попереднім роком.

Найбільш тривожні відомості надходять із префектури Міягі, району, який найсильніше постраждав від березневого цунамі. Кількість самогубств тут зросла на 39%. Тільки у травні в Японії загинула 3281 тисяч людей, що на 499 осіб перевищує показники травня минулого року.

Експерти попереджають, що стійкість, яку демонструють жертви катастроф у перші дні після трагедії, може насправді виявитися лише шоком, викликаним посттравматичним стресовим розладом.

Читайте також:

У Японії після руйнівного землетрусу зросла кількість самогубств

Наслідки землетрусу та цунамі у Японії: загинули та зникли 24 тисячі осіб

Апокаліпсис в Японії: країна бореться за виживання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: