Після бесіди з Наомі Кемпбелл, Путіна назвали "миленьким" вимираючим хижаком

Західна преса назвала Володимира Путіна "миленьким" і хижаком, котрий сам потребує турботи, як і вимираючі тигри.

Прем’єр Росії Володимир Путін тому вступає за великих кішок, яким загрожує вимирання, оскільки сам ототожнює себе з ними, а свою хижацьку натуру вважає гідною турботи.

Так західна преса прокоментувала інтерв'ю російського прем'єра Володимира Путіна топ-моделі Наомі Кемпбелл, опубліковане 31 січня в британському виданні журналу GQ.

Одні видання відзначають, що російський "супермачо" ніколи раніше не був настільки відкритим і доступним у спілкуванні і показав свою "м'яку сторону". Інші ж навпаки зробили висновок, що Путін, відомий захисник тигрів і білих ведмедів, сам є справжнім хижаком.

Цікаву оцінку героєві цієї бесіди, яка відбулася ще в листопаді під час тигрячого форуму в Санкт-Петербурзі, дає Frankfurter Allgemeine.

"Той, хто хоче керувати "диким капіталізмом", той, мабуть, сам повинен бути хижаком", - пише газета. Автор статті цитує російського філософа Михайла Рикліна, який переконаний: "Путін тому вступає за великих кішок, яким загрожує вимирання, оскільки сам ототожнює себе з ними, а свою хижацьку натуру вважає гідною турботи".

Багато інших видань швидше здивовані несподіваним зізнанням Путіна, в якому звикли бачити "крутого хлопця", що він таким зовсім не є. "Миленький", - іронічно констатує The Daily Edge, перерахувавши те основне, що дізналися з інтерв'ю про російського прем'єра: він рятує рідкісних тварин, любить гарних дівчат, одного разу в студентстві зламав собі палець на тренуванні, а батерфляєм любить плавати в Мертвому морі, тому що там холодна вода.

Втім, варто відзначити, що у слова "softie", яке вживає видання, є й інші значення, крім "добряка" і "миленького", - "дурень", "простачок" або "слабак", "ганчірка".

Коментуючи інтерв'ю, багато газет називають його "дивним" і вказують, що питання, відповіді на які і росіянам, і Заходу хотілося б почути від Путіна, так і не прозвучали. Говорячи про фітнес, "крутих хлопців" і красунь-студенток, які позували для прем'єра в нижній білизні, Наомі, схоже, навмисно уникала питання про те, чи буде Путін балотуватися в президенти в 2012 році.

Як зауважується, Кемпбелл, яка вже два роки живе в Москві зі своїм бойфрендом, російським олігархом Владиславом Дороніним, продемонструвала слабке знання актуальних російських подій.

В іншому своєму матеріалі The Guardian згадує, що топ-модель у 2008 році брала інтерв'ю для GQ в іншого політичного лідера - президента Венесуели Уго Чавеса. Тоді вона проявила більше інтересу до політичних тем. Чавес, наприклад, сказав їй, що Джордж Буш планував його убивство.

В якості політичного репортера GQ Наомі також домагалася інтерв'ю з кубинським лідером Фіделем Кастро, але безуспішно, а також поспілкувалася з першою в історії Аргентини жінкою-президентом Кристиною Фернандес Кіршнер.

Читайте також:

Путін порадив американцям свої улюблені книжки про війну

Путін розповів Наомі Кемпбелл про тигрів, крутих байкерів та сміливу еротику

Путін розповів чиновникам анекдот про шпигуна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: