Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після більш ніж 17 годин польоту до Нью-Йорка прибув найдовший пасажирський авіарейс у світі

Він долає відстань у 16700 кілометрів.

У Нью-Йорку завершив політ найдовший у світі пасажирський авіаційний рейс Сингапур-Нью-Йорк. 

Про це повідомляє CNN.

Тривалість польоту склала більше 17 годин, а відстань, яку подолав літак Airbus A350-900URL від Сингапуру до Нью-Йорка, - 16 тисяч 700 кілометрів. На борту літака перебував 161 пасажир. Така невелика кількість викликана відстанню та вартістю, адже економ-класу на борту немає. Всього рейс передбачає 320 пасажирів. 

На борту пасажирам пропонують різноманітні страви, проте вони робляться в різні періоди польоту. Перша подача їжі називається "Після злету". Це перша та друга страви. Також їжу подають за шість годин до посадки, тобто в час, коли більшість пасажирів переважно сплять. На думку журналіста CNN, такий розпорядок трохи позбавлений сенсу. Також на борту можна з'їсти печиво, випити гарячих напоїв. 

Також пасажири мають можливість зручно спати завдяки простору та спеціальним кріслам. До того ж є можливість переглянути фільми, їх на борту більше тисячі. Пасажири можуть переглядати місце розташування літака на спеціальній мапі. 

Нагадаємо, найбільша авіакомпанія Греції Aegean Airlines на кілька місяців призупинить регулярні польоти до України.

ВідеоДержпідприємство "Антонов" презентувало авіаперевізникам літаки Ан-148 та Ан-158

Українські літаки для українських авіакомпаній. Держпідприємство "Антонов" презентувало сьогодні авіаперевізникам Ан-148 та Ан-158. Чи літатимемо ми вже за кілька років на вітчизняних літаках – дізнавалася ТСН. 

Держпідприємство "Антонов" презентувало авіаперевізникам літаки Ан-148 та Ан-158

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції