Писав на дошці за і проти перед освідченням: яким було подружнє життя Білла та Мелінди Гейтсів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Писав на дошці за і проти перед освідченням: яким було подружнє життя Білла та Мелінди Гейтсів

Associated Press

Пара вирішила розлучитися після 27 років шлюбу.

 Гучне розлучення - в лавах мільярдерів. Білл і Мелінда Гейтси приголомшили новиною - вони більше не пара. Довгий час подружжя вважалось одним із найміцніших тандемів у списку Форбс. На двох у них - 27 років подружнього життя, троє дітей і 130 мільярдів доларів.

Чому пара вирішила розірвати шлюб, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

 “Після довгих роздумів і роботи над нашими стосунками, ми ухвалили рішення розлучитись” - такими твітами Білл і Мелінда Гейтси повідомили світові про кінець шлюбу довжиною в 27 років. 

Розпочалось все зі службового роману. 1987 рік, Мелінда - 22-річна маркетинг-менеджерка та працює в Майкрософт нещодавно. Білл - 31-річний керівник компанії і вже мільярдер. Вперше розговорилися на діловій вечері. Білл запросив на побачення, але за два тижні. Раніше зустрітись просто не мав часу.

Закрутився бурхливий роман довжиною в 7 років. А 1994 року Білл і Мелінда побрались на Гаваях.

“Якось я заходжу в кімнату, а там Білл пише на білій дошці за і проти - нашого одруження. Але одразу сказав - справа не в мені”, - розповідала Мелінда.

Уже за два роки народилась їхня старша донька, Дженіфер. Згодом - син Рорі та наймолодша - Фібі. Щоб присвятити більше часу родині Мелінда лишила роботу. Сімейне життя  було нелегким.

"Були дні, коли я думала: чи зможемо ми зберегти цей шлюб?”, - розповідала Мелінда.

Щодня Білл працював по 15-16 годин, на родину часу не залишалось. Мелінда йшла на хитрощі - відправляла чоловіка на прогулянку з дітьми, просила його то посуд помити, то поличку прибити. Так Гейтс перемикався з ролі мільярдера. А в 2000 році пара заснувала спільний благодійний фонд. Нині - найбільший у світі. Усі рішення ухвалювали разом.

“Мелінда - мій рівноцінний партнер. Вона дуже схожа на мене - справжня оптимістка, цікавиться наукою. Але от з людьми розуміється - краще за мене", - говорив Білл Гейтс.

Подейкують - така кількість спільної роботи і стала причиною розлучення. Та хоча Білл і Мелінда більше не чоловік і дружина, вони залишаються партнерами та друзями.

Нагадаємо, що після 27 років спільного життя американський мільярдер та засновник компанії Microsoft Білл Ґейтс і його дружина Мелінда повідомили про розрив подружніх стосунків.

Новини світу: Білл Гейтс і його дружина повідомили про розлучення

Новини світу: Білл Гейтс і його дружина повідомили про розлучення

 

Покупка, яку обговорює весь світ: Білл Гейтс придбав екологічну яхту за 645 мільйонів доларів

Покупка, яку обговорює весь світ: Білл Гейтс придбав екологічну яхту за 645 мільйонів доларів
Наступна публікація