Після ліквідації палестинського терориста ізраїльська розвідка оголосила набір співробітників

Ізраїльська служба зовнішньої розвідки "Моссад" розмістила на своєму сайті оголошення про набір нових співробітників. До служби запрошуються сміливих, розумних, тих, хто має вплив на людей та жив за кордоном.

Служба зовнішньої розвідки Ізраїлю  "Моссад", якій поліція Дубаї приписує відповідальність за ліквідацію одного з лідерів терористичної організації ХАМАС Махмуда аль-Мабхуха, опублікувала оголошення про набір нових співробітників.

Опубліковане 12-го лютого оголошення про набір співробітників стало першим за останні півроку.

В оголошенні пропонується спробувати "створити власну реальність, отримавши в ній головну роль".

"Якщо ти володієш сміливістю, розумом і витонченістю, ти можеш отримати шанс впливати на події, виконуючи місії національного значення. Якщо ти можеш залучати, причарувати і впливати на людей, можливо, ти створений саме з того матеріалу, який потрібний нам. Якщо в тебе є ці якості, "Моссад" розкриє перед тобою двері ", - йдеться в оголошенні.

У списку необхідних вимог - володіння академічним ступенем, багатий і різноманітний життєвий досвід, високий рівень комунікативності, гнучке мислення, цікавість, здатність працювати самостійно і в команді, знання іноземної мови на високому рівні, згода виїжджати на завдання за кордон. Перевагу отримають ті, хто вже має досвід життя за кордоном.

Відзначимо, що якщо вірити іноземним джерелам, в ході операції з ліквідації аль-Мабхуха "Моссад" довелося "засвітити" до третини свого спецпідрозділу "Кидонь" ("Спис").

Махмуд аль-Мабхух був знайдений мертвим 20 січня у своєму номері в готелі Дубая. Точно не відомо, навіщо командир ХАМАС приїхав до ОАЕ. Подробиці його смерті також не розголошуються.

Влада Ізраїлю офіційно заявила, що не має жодного стосунку до його смерті.

Читайте також:

Син одного з лідерів ХАМАС працював на ізраїльські спецслужби

Підозрювані у вбивстві лідера ХАМАСу знайшлися в Ізраїлі

Ізраїльські спецслужби ліквідували в Дубаї лідера ХАМАСу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: