Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після "польського Майдану" Сейм скасував обмеження доступу ЗМІ до парламенту

Віднині будь-які зміни щодо доступу журналістів будуть обговорювати з представниками медіа.

Нижня палата польського парламенту скасувала тимчасові обмеження на доступ ЗМІ до парламенту, які викликали хвилю протестів у країні.

Відтепер усі зміни щодо порядку доступу журналістів до роботи парламентарів повинні будуть обговорювати безпосередньо з представниками ЗМІ, йдеться в заяві прес-служби польського Сейму.

"Метою обмежень, які потягнули за собою протести, було перш за все поліпшення умов роботи парламентських кореспондентів і створення ясних правил для їхньої взаємодії з депутатами і сенаторами, подібних до тих, які діють в інших європейських країнах", — йдеться в заяві.

Фотогалерея За вільні ЗМІ та свободу слова: у Варшаві тисячі людей протестували проти нових законів для медіа (9 фото)

Нагадаємо, акції протесту поляків під парламентом і президентським палацом стали реакцією на події у Сеймі в ніч проти 17 грудня. Протестувальники заблокували всі виходи будівлі Сейму, після того, як правляча партія прийняла бюджет на 2017 рік поза стінами парламенту.

Польська правляча партія "Право і Справедливість" через блокування опозицією трибуни прийняла низку законів, зокрема про бюджет на 2017 рік, в іншому приміщенні, голосуючи руками. Це була найсерйозніша криза в парламенті Польщі за останні роки.

Крім того, поляки вийшли проти плану правлячої партії "Право і справедливість" обмежити доступ репортерів до законодавців.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції