Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після надпотужного вибуху на хімзаводі в США безвісти зникли троє працівників

Їхні пошуки тимчасово зупинені.

В американському штаті Іллінойс злетіла в повітря будівля хімзаводу. Аварія сталася пізно ввечері, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вибухова хвиля була настільки потужною, що її відчули навіть у сусідньому штаті Вісконсин. Услід за вибухом почалася пожежа. Чотирьох поранених доправили до лікарні, про їхній стан точної інформації немає. Відомо, що вибухом пошкоджено щонайменше п'ять будівель.

ВідеоВ американському штаті Іллінойс злетіла в повітря будівля хімзаводу

Аварія сталася пізно ввечері, вибухова хвиля була настільки потужною, що відчули її навіть у сусідньому штаті Вісконсин. Услід за вибухом почалася пожежа. Чотирьох поранених доправили до лікарні, їхній стан не уточнюють. Також пошкодилися щонайменше п'ять будівель. Наразі вогонь загасили, втім невідомою залишається доля трьох людей.  

В американському штаті Іллінойс злетіла в повітря будівля хімзаводу

Наразі вогонь загасили, однак невідомою залишається доля трьох людей – співробітників підприємства. Їх пошуки тимчасово припинили, бо вигоріла конструкція нестабільна і будь-якої миті може завалитися.

Як повідомлялося, вибух стався в місті Вокіган штату Іллінойс. "Місцева поліція і пожежна охорона розслідують вибух в районі Сансет-Авеню і Нортвестерн-авеню. Тримайтеся подалі від цього району", - наголошується в повідомленні місцевого шерифа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції