Після новорічного затишшя Грецію знову охопили безлади

Грецька столиця після дуже тихих новорічних свят знов охоплена масовими безладами. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

На вулиці грецької столиці вийшли десятки тисяч людей. В основному, це студенти, які незгодні із запропонованою реформою освіти. Все починалося мирно, втім, незабаром десятки молодих людей в капюшонах вийшли з натовпу протестуючих і почали закидати поліцейських, які стежили за порядком, каменями, палицями і пляшками із запальною сумішшю. Поліція відповіла водометами і сльозогінним газом.

Сутички продовжувалися декілька годин. Щонайменше п'ять людей отримали поранення. Було затримано більше шістдесяти людей - як студентів, так і викладачів.

Ці сутички стали першим випробуванням для нового кабінету міністрів Греції. На цьому тижні прем'єр Костас Караманліс дещо змінив уряд, намагаючись переламати ситуацію, що склалася в країні. Караманліс змінив міністра фінансів країни, керівників міністерства розвитку, освіти, сільського господарства, юстиції, культури, туризму, транспорту і комунікацій, міністерства у справах Македонії і Фракії. Проте схоже, що цього року спокій в Греції запанує не скоро.

Нагадаємо, сутички в Афінах, Салоніках і в Трікалі розпочалися 6 грудня після того, як співробітники правоохоронних органів застрелили 15-річного хлопця, що брав участь в нападі на поліцейський патруль.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: