Після одужання всіх інфікованих коронавірусом у Франції з'явилися нові хворі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У країні зафіксували ще два випадки коронавірусу.

У вівторок, 25 лютого, у Франції, після повідомлення про одужання всіх, у кого раніше діагностували коронавірус, зафіксували два нові випадки Covid-19.

Відомо, що на коронавірус захворіла молода жінка, яка нещодавно повернулася з Китаю. Її шпиталізували у лікарню в Парижі. Іншим пацієнтом є чоловік, який нещодавно приїхав з італійського регіону Ломбардія, повідомляє France 24.

Стан пацієнтів не критичний. Загалом кількість випадків зараження коронавірусною інфекцією на території Франції зросла до 14. Нагадаємо, один із пацієнтів помер через коронавірус, ще 11 вдалося вилікувати. 

Як повідомлялося, коронавірус атакував європейські курорти. В Іспанії ізолювали туристів готелю, а Італія ввела карантин у низці міст.

Плейлист 106 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції