Після повернення на Землю Безос хоче відправити на орбіту промисловість, яка забруднює довкілля

Автор
Олена Вус
Дата публікації
Перегляди
1039
Після повернення на Землю Безос хоче відправити на орбіту промисловість, яка забруднює довкілля

Associated Press

Можливо, так на Безоса вплинув так званий "ефект огляду", про який часто розповідають космонавти - відчуття вразливості земної кулі, коли дивишся на неї з космосу.

Засновник Amazon і Blue Origin Джефф Безос після повернення на Землю загорівся ідеєю відправити на орбіту всю промисловість, яка забруднює довкілля.

Про це він сказав в інтерв'ю для NBC News.

"Коли дивишся на планету, не бачиш кордонів. Це єдина планета, одна на всіх, і така тендітна ... Ми живемо на такій чудовій планеті. Неможливо уявити, наскільки тонкий шар у атмосфери, якщо дивитися з космосу. Ми живемо на ній, і вона здається великою. Здається, що атмосфера величезна, і ми можемо нею нехтувати і погано до неї ставитися", - зазначив він.

На думку Безоса, щоб урятувати планету, потрібно перенести у космос промисловість, яка забруднює довкілля. На досягнення цієї мети підуть "десятки й десятки років", але розпочинати потрібно.

Нагадаємо:

  • Найбагатший чоловік планети за версією журналу Forbes, засновник компанії Amazon, Джефф Безос 20 липня успішно злітав у космос і повернувся на Землю. Автоматизована ракета New Shepard, яка розроблена компанією Безоса, піднялась на висоту у понад 100 кілометрів від поверхні Землі. Сам політ тривав дещо більше 10 хвилин. На борту разом із американським мільярдером були його брат Марк, 18-річний студент-фізик Олівер Демен і 82-річна льотчиця Воллі Фанк. 
  • Як минув політ американського мільярдера Джеффа Безоса на космос, і що кажуть члени екіпажу, читайте у матеріалі ТСН.ua.

Новини світу: як минув космічний політ Джеффа Безоса

Новини світу: як минув космічний політ Джеффа Безоса
Наступна публікація