Після повернення на Землю Безос хоче відправити на орбіту промисловість, яка забруднює довкілля

Після повернення на Землю Безос хоче відправити на орбіту промисловість, яка забруднює довкілля

Фото: Associated Press

Можливо, так на Безоса вплинув так званий "ефект огляду", про який часто розповідають космонавти - відчуття вразливості земної кулі, коли дивишся на неї з космосу.

Засновник Amazon і Blue Origin Джефф Безос після повернення на Землю загорівся ідеєю відправити на орбіту всю промисловість, яка забруднює довкілля.

Про це він сказав в інтерв'ю для NBC News.

"Коли дивишся на планету, не бачиш кордонів. Це єдина планета, одна на всіх, і така тендітна ... Ми живемо на такій чудовій планеті. Неможливо уявити, наскільки тонкий шар у атмосфери, якщо дивитися з космосу. Ми живемо на ній, і вона здається великою. Здається, що атмосфера величезна, і ми можемо нею нехтувати і погано до неї ставитися", - зазначив він.

На думку Безоса, щоб урятувати планету, потрібно перенести у космос промисловість, яка забруднює довкілля. На досягнення цієї мети підуть "десятки й десятки років", але розпочинати потрібно.

Нагадаємо:

  • Найбагатший чоловік планети за версією журналу Forbes, засновник компанії Amazon, Джефф Безос 20 липня успішно злітав у космос і повернувся на Землю. Автоматизована ракета New Shepard, яка розроблена компанією Безоса, піднялась на висоту у понад 100 кілометрів від поверхні Землі. Сам політ тривав дещо більше 10 хвилин. На борту разом із американським мільярдером були його брат Марк, 18-річний студент-фізик Олівер Демен і 82-річна льотчиця Воллі Фанк. 
  • Як минув політ американського мільярдера Джеффа Безоса на космос, і що кажуть члени екіпажу, читайте у матеріалі ТСН.ua.

Новини світу: як минув космічний політ Джеффа Безоса

Новини світу: як минув космічний політ Джеффа Безоса

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космічна Одіссея
Наступна публікація