Після появи Ахмадінежада на трибуні ООН делегації США і Франції залишили зал

Демарш відбувся після заяви іранського лідера про те, що епоха "шаленого світового капіталізму близька до завершення".

Під час виступу президента Ірану Махмуда Ахмадінежада на 64-й сесії Генасамблеї ООН делегації США і Франції залишили зал.

За даними агентства, демарш відбувся після заяви іранського лідера про те, що епоха "шаленого світового капіталізму близька до завершення". За прогнозом Ахмадінежада, капіталізм "спіткає та ж доля, що і марксизм".

Що стосується виступу іранського лідера в цілому, то, Ахмадінежад не став торкатися іранської ядерної програми. Президент заявив, що іранська влада завжди готова "простягнути руку дружби чесним і відкритим партнерам". Також Махмуд Ахмадінежад зазначив, що Іран є захисником усіх "знедолених" країн.

Ахмадінежад також заявив про готовність Ірану активно співпрацювати з усіма націями у питаннях забезпечення міжнародної безпеки. У той же час іранський лідер зазначив, що Іран буде зупиняти будь-які посягання на її національний суверенітет.

Нагадаємо, раніше на Іран були накладені численні економічні санкції ООН у зв'язку з його діяльністю зі збагачення урану. Проте влада країни наполягає, що атомна програма Ірану носить виключно мирний характер.

Напередодні свого виступу на сесії Генасамблеї Ахмадінежад також заявив, що попросить іранський суд "виявити поблажливість" до трьох американських туристів, які звинувачуються в незаконному перетині кордону Ірану. Туристи були затримані владою Ірану на початку серпня 2009 року.

Як повідомлялося, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв та президент США Барак Обами провели у Нью-Йорку двосторонні переговори, під час яких багато уваги було приділено "іранській проблемі".

Мєдвєдєв заявив, що Росія готова до співпраці з США щодо можливих санкцій відносно Ірану.

Читайте також:

Ющенку не вдалося зустрітися з Обамою

Каддафі позбавили житла на сесії Генасамблеї ООН

Мєдвєдєв зустрівся з Обамою та "здав" Іран

ВідеоСША і Франції не слухали Ахмадінежада

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: