Після провалу у ЄС щодо перемовин про розширення у Північній Македонії проведуть дострокові вибори

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони відбудуться на кілька місяців раніше запланованих.

Очільники парламентських партій у Північній Македонії домовились провести дострокові вибори в країні 12 квітня після провалу у Європейській Раді щодо початку перемовин про розширення ЄС.

Про це повідомляє македонський телеканал 24.

Зазначається, що дострокові вибори відбудуться на вісім місяців раніше, ніж мали б відбутися чергові вибори. За словами прем’єра Зорана Заєва, дострокові вибори не вплинуть на процес ратифікації протоколу про вступ Північної Македонії до НАТО.

Заєв зазначив, що від 3 січня у країні діятиме технічний уряд на чолі із технічним прем’єром, які працюватимуть до дати виборів.

Нагадаємо, глави держав та урядів країн-членів Європейського Союзу (ЄС) на саміті 18 жовтня не змогли досягти єдності в питанні початку переговорів про приєднання до ЄС Албанії та Північної Македонії. Проти початку переговорного процесу із цими двома країнами виступив президент Франції Еммануель Макрон. Також упродовж шестигодинної дискусії заперечення щодо початку переговорів саме з Албанією висловили Нідерланди й Данія.

Відео У ЄС планують розпочати перемовини про вступ із Північною Македонією та Албанією

На думку Брюсселя, ті виконали необхідні умови для початку переговорів та реалізували ключові реформи. Пропозицію Єврокомісії має розглянути Рада ЄС, вона ухвалить рішення про перемовини.  

У ЄС планують розпочати перемовини про вступ із Північною Македонією та Албанією

Залиште свій коментар

Вибір редакції