Після щеплення від "свинячого" грипу у Швеції померли чотири людини

У Швеції лише двоє людей померло від грипу A/H1N1, зате аж чотири від щеплення проти цього вірусу. Останніми померли дві жінки.

У Швеції почалося розслідування небезпечних побічних наслідків вакцинації проти вірусу грипу A/H1N1 після того, як після щеплення 23 жовтня померли ще двоє людей.

Усього внаслідок вакцинації у Швеції вже померло чотири особи.

Від самого вірусу, тим часом, померли лише двоє людей.

Про дві смерті інформацію опублікував шведський Департамент з контролю за продукцією у сфері охорони здоров'я. Останніми жертвами стали дві літні жінки.

4-річна жінка з міста Соллефте на півночі країни померла за чотири дні після вакцинації. Жінці було зроблено щеплення, оскільки вона була включена до групи ризику у зв'язку із хворобою серця і легенів. Ще однією жертвою стала 90-річна жінка.

Департамент вже розслідує причини смерті двох раніше щеплених людей, які також входили до групи ризику. Це п'ятдесятирічний чоловік із серйозним захворюванням серця і жінка з гострим захворюванням м'язів.

У Швеції тотальна вакцинація почалася 12 жовтня.

Щеплення повинні були пройти від 50 до 70% населення, а у разі потреби і 80%. У Швеції було зареєстровано 17 778 випадків захворювання на грип людей, з них тільки два випадки зі смертельним результатом.

На початку жовтня масова імунізація від свинячого грипу розпочалася і в США, а також у Японії, Швейцарії, Італії, Німеччині, Франції.

В Україні станом на 20 жовтня не зареєстровано жодної зі створених вакцин проти свинячого грипу. При цьому за останній тиждень у Дрогобицькому районі Львівської області через ускладнення грипу померли чотири людини.

У Тернополі за неофіційними даними зафіксовано від 7 до 26 смертей.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, кількість хворих на високопатогенний вірус у світі у вересні досягла 275 тисяч людей, з яких понад 3,5 тисячі померли.

Перше місце за кількістю смертельних випадків займає Бразилія, де від захворювання померли 899 людей.

11 червня ВООЗ уперше більш ніж за 40 років офіційно оголосила про введення шостого, максимального рівня загрози пандемії у зв'язку зі стрімким поширенням у світі грипу A/H1N1.

Читайте також:

Від невідомого вірусу у Західній Україні померли 20 людей

У Західній Україні від грипу померли ще 4 людини

МОЗ заперечило чутки про спалах "свинячого" грипу в Україні

Грип завдасть по Україні подвійний удар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: