Після Солсбері Нью-Йорк готується відбивати хімічні атаки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зараз немає загрози терористичних атак на місто Нью-Йорк.

Нью-Йорк готується до протистояння можливим атакам з використанням хімічної зброї, аналогічним отруєнню в британському Солсбері Сергія Скрипаля та його дочки.

Про це повідомив телеканал NBC.

"Заступник керівника відділу по боротьбі з тероризмом поліції Нью-Йорка Джон Міллер сказав, що зібрані адреси об'єктів, що викликають стурбованість у зв'язку з можливою атакою на них із застосуванням біологічної зброї або отруйних речовин. Поліція спільно з ФБР готує списки осіб, в тому числі колишніх громадян Росії, які критикують нинішню російську владу, проти яких атаки можуть бути спрямовані", - йдеться в повідомленні телеканалу.

Фотогалерея Поліція оточила і проводить розслідування на кладовищі, де поховані дружина і син шпигуна Скрипаля (10 фото)

Міллер також зазначив, що його підрозділ тісно контактує з британськими колегами і обмінюється інформацією з цих питань. Він поінформував, що нью-йоркська поліція провела серію штабних і польових навчань з відображення біологічних і хімічних атак.

Це заяву чиновник зробив на спеціальному брифінгу, присвяченому підготовці американських спецслужб до проведення сесії Генасамблеї ООН.

Керівник поліції мегаполісу Джеймс О'нілл заявив на брифінгу, що "нині немає загрози терористичних атак для сесії ГА ООН та міста Нью-Йорка".

ВідеоРосійська модель вважає себе жертвою нападу російських спецслужб у Солсбері

Анні Шапіро стало зле цими вихідними під час обіду у ресторані з її чоловіком-британцем. Обох доправили до лікарні. Згодом 30-річна модель розповіла ЗМІ, що вважає себе жертвою нападу російських спецслужб. Адже її батько раніше був високопоставленим військовим чиновником і лише нещодавно втік до Лондона - після того, як почав отримувати погрози на свою адресу. 

Російська модель вважає себе жертвою нападу російських спецслужб у Солсбері

Нагадаємо, правоохоронні органи Великої Британії оприлюднили фото та імена осіб, підозрюваних в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Ними виявилися росіяни Олександр Петров і Руслан Боширов. За даними одного з російських видань, вони неодноразово були в Європі і мають закордонні паспорти однієї серії зі схожими номерами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції