Після спалаху пташиного грипу в Японії будуть знищені сотні тисяч курей

Близько 410 тис. курей будуть знищені в японській префектурі Міядзакі після того, як  в одному з птахівничих господарств був виявлений вірус пташиного грипу.

Підрозділи японської армії направлені на південний схід острова Кюсю, де почалося спішне винищення понад 410 тисяч курей у зв'язку зі спалахом пташиного грипу. На прохання місцевої влади солдати зайняті дезінфекцією і за допомогою важкої техніки риють траншеї, куди закопують убитих курчат.

Передбачається, що операція буде завершена протягом декількох днів. Проте експерти не виключають, що поширення пташиного грипу триватиме, і число винищених курей буде в результаті обчислюватися мільйонами. У Токіо у зв'язку з цим вже діє спеціальний урядовий штаб, в роботі якого бере участь прем'єр-міністр Наото Кан.

Нагадаємо, що особливо небезпечний штам вірусу пташиного грипу був виявлений в неділю на птахофабриці міста Сінтомі в префектурі Міядзакі на півдні острова Кюсю. Співробітники ферми виявили там 20 мертвих птахів. Відразу після цього влада префектури розгорнула навколо потерпілого господарства десятикілометрову карантинну зону і ввела заборону на вивезення продукції.

Це вже другий спалах пташиного грипу в префектурі Міядзакі за останні дні. Раніше тут знищили більше 10 тисяч птахів на іншій фермі.

В останні дні 2010 року серйозний спалах пташиного грипу був зафіксований в Південній Кореї. Через спалах цього захворювання на двох фермах були знищені більше 100 тисяч курей і 10 тисяч качок.

Читайте також:

Біля кордону України зафіксовано спалах пташиного грипу

Після свинячого в Україну прийде пташиний грип

Восени лікарі пророкують схрещення пташиного та свинячого грипу

У Єгипті зафіксований 60-й випадок зараження людини пташиним грипом

ВідеоПісля спалаху пташиного грипу в Японії будуть знищені сотні тисяч курей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: