Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після сюжету про напад Росії померли двоє громадян Грузії

У двох літніх грузинів під час перегляду сюжету "Імеді" про нібито вторгнення російських військ сталися серцеві напади.

Щонайменше двоє людей в Грузії померли внаслідок перегляду скандального сюжету телеканалу "Імеді" про нібито російське вторгнення, який вийшов в ефір 13 березня.

Після цієї передачі 75-річний біженець з Абхазії Вано Насарідзе відчув себе погано і на другий день у нього стався інсульт, розповіли члени його родини. Після цього він кілька днів провів в лікарні і помер. Сім'я Насарідзе вважає його жертвою сюжету "Імеді".

Як заявили родичі Насарідзе, вони збираються подати на телеканал до суду. Вони вважають, що смерть чоловіка була викликана імітацією початку нової війни в Грузії, яка в сюжеті підносилася як реальність.

Раніше 50-річний мешканець селища Арагвіспірі Душетського району Гайоз Одішелідзе помер від серцевого нападу, який стався після проглядання сюжету "Імеді".

Нагадаємо, після виходу в ефір цієї передачі, яка спровокувала паніку серед населення, неурядові організації та Національна комісія з комунікацій звернулася до всіх, хто вважає себе постраждалим, внести позов проти телекомпанії "Імеді".

Президент Грузії Михайло Саакашвілі зізнався, що під час сюжету стало погано навіть його бабусі, оскільки в передачі йшлося про вбивство самого Саакашвілі.

Читайте також:

Комісія з комунікацій зобов'язала "Імеді" вибачитися за "спецрепортаж"

Саакашвілі звинуватили у замовленні "російського вторгнення"

Саакашвілі: сюжет про напад Росії на Грузію є "близьким до реальності"

Паніка в Грузії: ТБ повідомило про вторгнення Росії та вбивство Саакашвілі

Відео "Спецрепортаж" телекомпанії "Імеді"

Залиште свій коментар

Вибір редакції