Після трагедії під Смоленськом пілоти польського президента будуть навчатися в Росії

Після минулорічної катастрофи літака президента Польщі Леха Качинського, пПольські льотчики будуть проходити навчання у Росії.

Польські льотчики будуть проходити навчання на авіасимуляторах літаків Як-40 і Ту-154М в Росії. Для підписання відповідної угоди в Росію приїхав командувач 36 полком польської авіації.

Навчання польських пілотів за цими стандартами передбачено новою навчальною програмою, яка була прийнята в Польщі на початку року. Представник Польщі при Міждержавному авіаційному комітеті Едмунд Кліх називав відсутність спеціальної підготовки однією з причин катастрофи польського Ту-154, що розбився під Смоленськом у квітні 2010 року.

У катастрофі 10 квітня 2010 загинули польський президент Лех Качинський, начальник Генштабу Польщі, віце-спікер і депутати Сейму, політичні та громадські діячі. Загальне число жертв склало 96 осіб. Відповідальність за аварію була в цілому покладена на екіпаж, який не пішов на інший аеродром в поганих погодних умовах.

10 лютого стало відомо про те, що польський парламент змінив правила переміщення перших осіб країни. Літати разом на одному літаку не можуть президент, прем'єр-міністр і спікери Сенату і Сейму.

Читайте також:

Про катастрофу літака Качинського знімуть фільм

Польща відтворить трагічний політ Ту-154 на реальному літаку

Високопосадовцям Польщі заборонили літати разом в одному літаку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: